2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Mokotów
Dodane 04 kwietnia 2024

Pedagog Specjalny / Nauczyciel Wspomagający w Przedszkolu

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy na stanowisko PEDAGOG SPECJALNY / NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY w Niepublicznym Przedszkolu OMEGA.

OMEGA to wyjątkowe przedszkole, w którym odkrywane i doceniane są mocne strony każdego dziecka. Naszym celem jest wszechstronny rozwój naszych przedszkolaków, zaszczepienie w nich pasji twórczych, rozwijanie zdolności i wspomaganie harmonijnego rozwoju.

Jesteśmy placówką niepubliczną. Znajdujemy się na warszawskim Mokotowie. Poszukujemy osoby z pasją i zaangażowaniem, która wesprze nas w codziennej pracy z dziećmi :)

Oto co chcemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do doświadczenia i umiejętności.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole.

  • Możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w zespole profesjonalistów.

  • Ubezpieczenie zdrowotne i świadczenia socjalne.

Oto nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz uprawnienia

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

  • Duża kreatywność i uśmiech na co dzień :)

  • Umiejętność motywowania dzieci do nauki i zabawy

  • Punktualność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • Chęć rozwoju osobistego

Obowiązki:

  • Współpraca z wychowawcą grupy i terapeutami.

  • Wpieranie dzieci z wyzwaniami.

  • Współtworzenie dokumentacji (IPET, WOPFU).

  • Prowadzenie zajęć w małych grupach, indywidualnych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.

Przedszkole OMEGA zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do aplikowania!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 903092128