2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Poznań
  7. Szkolnictwo - Jeżyce
Dodane 17 kwietnia 2024

Pedagog specjalny / Nauczyciel Wspomagający – Poznań Sołacz

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KOGUT to działająca od ponad 10 lat sieć aktywnych przedszkoli i żłobków niepublicznych, posiadająca swoje placówki w wielu polskich miastach. Dobra renoma oraz zaufanie jakim darzą nas Rodzice, pozwalają nam na tworzenie nowych grup integracyjnych dla kolejnych dzieci. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PEDAGOG SPECJALNY / NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Miejsce pracy: Przedszkole integracyjne KOGUT, Poznań, ul. Mazowiecka 26

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie profesjonalnego wsparcia dla dzieci w wieku przedszkolnym z orzeczeniem o kształceniu specjalnym (spektrum autyzmu, zespół Aspergera, afazja motoryczna), dzieci wysoko funkcjonujące;

  • przeprowadzanie diagnozy funkcjonalnej, planowanie i realizacja procesu terapeutycznego;

  • organizowanie procesu kształcenia w grupie integracyjnej;

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji;

  • utrzymywanie dobrego kontaktu z Rodzicami;

  • realizacja działań opiekuńczych.

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie kierunkowe - pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika i pochodne;

  • empatia i odpowiedzialność, wrażliwość na problemy dzieci,

  • umiejętność współpracy w zespole i z Rodzicami;

  • kreatywność i pomysłowość w przygotowywaniu zajęć i zabaw;

  • otwartość na samodoskonalenie i innowacyjne metody pracy;

  • posiadanie orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jego uzyskania.

To oferujemy

  • pracę w bardzo małych grupach;

  • pracę 8 godzin od poniedziałku do piątku w przedziale godzin 6:30-17:00;

  • pracę w nowoczesnej, odpowiednio przystosowanej placówce, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie grup integracyjnych;

  • przyjazną atmosferę z nastawieniem na dobro dziecka;

  • budżet na pomoce dydaktyczne;

  • udział w szkoleniach i warsztatach;

  • możliwość zdobycia awansu zawodowego;

  • preferencyjne ceny za opiekę w placówce dla dzieci pracowników;

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji.

Jesteś zainteresowana/y? – wyślij CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – odwiedź naszą stronę www.przedszkolekogut.pl, zadzwoń lub napisz.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 751760448