2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Kujawsko-pomorskie
  6. Szkolnictwo - Bydgoszcz
Dodane 22 kwietnia 2024

Pedagog specjalny- Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Niepubliczne Przedszkole "Dobre Przedszkole" w Bydgoszczy poszukuje pedagoga specjalnego w pełnym wymiarze czasu pracy do współpracy .

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe zgodne z rozporządzeniem,

- Doświadczenie mile widziane

- Kreatywność

- Punktualność

- Empatia

Obowiązki:

- Praca z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych ;

-udzielanie specjalistycznej pomocy w bezpośredniej pracy nauczyciela z dzieckiem;

-dbanie o jakość kształcenia;

- Prowadzenie dokumentacji

- Kontakt z rodzicami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Praca w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Pracę w miłym i dynamicznym zespole;

  • możliwość bezpłatnego oddania dziecka do Naszej Placówki.

Kandydatów do pracy prosimy o wysłanie CV poprzez OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niniejszej rekrutacji.

Administratorem Danych Osobowych jest Nowoczesna Edukacja Sp. z o.o., ul. Chełmińska 206 - pokaż numer telefonu - 0 Grudziądz, zwana dalej „Spółką”, adres korespondencyjny ul. Chełmińska 206 - pokaż numer telefonu - 0 Grudziądz.

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. A oraz art. 221 Kodeksu Pracy, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO).

Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 821617550