2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Siedlce
Dodane 20 maja 2024

Pedagog SOS Wioska Dziecięca w Siedlcach

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

Nasza Organizacja od prawie 40 lat niesie pomoc dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka i naszym kodeksem etycznym. Prowadzimy SOS Wioski Dziecięce, gdzie dzieci znajdują troskliwy dom, rodzinną opiekę i bezwarunkowe wsparcie. W ramach Programu „SOS Rodzinie” rozwijamy działania profilaktyczne.

Opis stanowiska:
  • Diagnoza i terapia pedagogiczna
  • Organizacja i prowadzenie zajęć profilaktycznych, ogólnorozwojowych, zapewnianie pomocy w nauce szkolnej
  • Dostosowywanie metod i form pracy do możliwości i potrzeb podopiecznych
  • Udzielanie wsparcia Wychowawcom SOS
  • Współpraca z psychologiem, pracownikiem socjalnym, pedagogami, innymi specjalistami
  • Udział w tworzeniu i realizacji Planu Pomocy Dziecku
  • Prowadzenie dokumentacji pracy pedagogicznej z dziećmi
Wymagania:
  • Ukończone studia magisterskie na kierunku pedagogika lub pedagogika specjalna
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i/lub rodzinami
  • Uprawnienia do prowadzenia terapii pedagogicznej
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, współpracy w zespole, komunikatywność
  • Zaświadczenie o niekaralności
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas zastępstwa
  • Szkolenia i superwizje
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS
  • Możliwość nauki/ doskonalenia języka angielskiego/ niemieckiego poprzez platformę e-learningową
  • Dostęp do szkoleń i webinarów
  • Możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Dzień wolny z okazji urodzin

Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz. Rekrutacja może być częściowo prowadzona online. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 900826224