2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Kujawsko-pomorskie
  5. Franczyza / Własna firma - Grudziądz
Dodane 29 kwietnia 2024

Partner handlowy

Lokalizacja

Grudziądz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy:

Dealer/partner (kontrakt B2B)-szukamy firm, nie osób prywatnych

Teren działania: cała Polska

Poszukujemy firm do współpracy długoterminowej z branży paliwowej, budowlanej, transportowej, przemysłowej i rolniczej, które chcą rozwijać swój biznes i rozszerzyć swoją ofertę o produkty i usługi dla zakładowych stacji paliw.

Zakres obowiązków:

1. Aktywne promowanie i sprzedaż dedykowanych produktów i usług,

2. Obsługa klientów w ramach przydzielonego terenu w celu realizacji kampanii sprzedażowych,

3. Wsparcie posprzedażowe klientów,

4. Prowadzenie szkoleń klientów z obsługi dedykowanego sprzętu i oprogramowania.

Nasze wymagania

1. Zorientowanie na cel i wyniki,

2. Rozumienie otoczenia konkurencyjnego i trendów rynkowych,

3. Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych, rozumienie potrzeb klienta,

4. Własna działalność gospodarcza

To oferujemy

1. Współpracę na podstawie umowy B2B (w wariancie partnerskim, dealerskim lub jednym i drugim) wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem prowizyjnym/rabatowym,

2. Szkolenia organizowane przez trenerów wewnętrznych,

3. Doskonalące szkolenia zewnętrzne i konferencje,

4. Know-how w zakresie prowadzonych projektów,

5. Rzetelne rozliczenia i terminowe wypłaty,

6. Wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych

O nas

Jesteśmy wieloletnią całkowicie polską firmą informatyczno-technologiczną. Naszym głównym celem jest pomagać w dokładnym i poprawnym rozliczaniu paliw zużytych na potrzeby własne. Jesteśmy producentem specjalistycznych urządzeń do automatyzacji procesu tankowania w zakładowych stacjach paliw oraz oprogramowania zarządzającego. Stawiamy na ciągły rozwój i innowacje.

Nasz sprzęt oraz autorski program z powodzeniem działa w kilkuset lokalizacjach na terenie całej Polski, bardzo często we współpracy z firmami, których nikomu nie trzeba przedstawiać – m.in. PKN Orlen, PKP Cargo, Skanska, Cemex, Atlas i wiele innych.

Więcej informacji o naszej firmie, jej dokonaniach oraz ofercie na www.petroconsulting.pl

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 915277370