2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Leszno
Dodane 04 kwietnia 2024

Partner Bolt zatrudni kierowców do przewozu osób TAXI kat. B

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Partner BOLT poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze kierowcy kat. B na terenie miasta i poza nim. Elastyczne możliwość współpracy i wysokie zarobki zależne od własnego zaangażowania. NIE MUSISZ MIEĆ SAMOCHODU - ZAPEWNIAMY KIEROWCOM POJAZDY TAXI.

Mile widziane osoby na emeryturze lub studenci.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdu TAXI i przewożenie pasażerów zgodnie z przepisami

  • Zapewnienie bezpiecznej i komfortowej podróży dla pasażerów

  • Obsługa aplikacji

  • Dbałość o dobry stan techniczny i wizualny pojazdu

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B minimum 2 lata.

  • Badania lekarskie na kierowcę

  • Orzeczenie psychologiczne

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Punktualność i rzetelność

Oferujemy

  • Współpraca na jasnych warunkach, umowa lub B2B

  • Samochód TAXI

  • Przyuczenie do wykonywania zawodu dla osób bez doświadczenia

  • Pomoc w załatwieniu wymaganych dokumentów

  • Solidne zarobki uzależnione od zaangażowania

U nas prace znajdziesz w 24h.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 898948336