2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Łódzkie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Łódź
  7. Pozostałe w Zdrowie - Górna
Dodane 22 maja 2024

Park trampolin zatrudni trenera-animatora

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowoczesny Park Trampolin Jump Planet poszukuje pracownika na stanowisko:

TRENER/ANIMATOR

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

•       Przekazywanie i przestrzeganie regulaminu obiektu;

•       Przekazywanie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa;

•       Kompleksowa obsługa klienta

•       Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych;

•       Prowadzenie zajęć animacyjnych podczas imprez zorganizowanych;

•       Zapewnianie gościom miłej i przyjaznej atmosfery;

•       Dbanie o ład i porządek obiektu;

•       Współpraca z kierownikiem trenerów i managerem w zakresie promocji i potrzeb zaopatrzeniowych.

Wymagania:

•       Umiejętności gimnastyczne poparte doświadczeniem zawodowym będą dodatkowym atutem;

•       Wysoka kultura osobista;

•       Przyjazne i optymistyczne nastawienie;

•       Entuzjazm, energiczność;

•       Umiejętność pracy z dziećmi i dorosłymi

•       Kształtowanie pozytywnej atmosfery w miejscu pracy;

•       Dbanie o wizerunek firmy;

•       Dyspozycyjność;

•       Ukończenie kursu pierwszej pomocy mile widziane.

Oferujemy:

•       Zatrudnienie na umowę zlecenie;

•       Podstawowe szkolenie wprowadzające;

•       Pracę w przyjaznej atmosferze;

•       Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej branży;

•       Stabilność zatrudnienia.

Wymagane dokumenty:

•       CV

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 920150350