2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubelskie
  5. Sprzątanie - Puławy
Dodane Dzisiaj o 07:03

Panowie do serwisu sprzątającego- market budowalny | orzeczenie

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mega Service to firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości:

Panowie do serwisu sprzątającego

Miejsce pracy : Dęblińska 20a, 24-100 Puławy

Godziny pracy: 6:30-22:00

Zadania: - utrzymanie czystości na terenie sklepu budowlanego (zamiatanie, mycie ręczne i maszynowe, odkurzanie, dezynfekcja, sprzątanie toalet i zaplecza socjalnego)

Oczekujemy:

-dokładności i sumienności

Oferujemy:

-pracę na stałe lub pracę dorywczą

-miłą atmosferę pracy -umowa o prace/umowa zlecenie

- wypłatę zawsze na czas

W związku z brakiem możliwości na odpisywanie na zadawane przez Państwa pytania prosimy o kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 882160697