2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Krzyki
Dodane 24 kwietnia 2024

Panie do serwisu sprzątającego- Zwycięska

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Mega Service - firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje:

Panie do pracy w serwisie sprzątającym- Książeczka sanitarno- epidemiologiczna ( warunek konieczny)

KONTAKT: 5.7.3.4.4.7.4.2.3

Miejsce pracy : Wrocław, ul. Zwycięstka 14B

Godziny pracy: praca od poniedziałku do soboty + niedziele handlowe ( grafik do ustalenia z kierowniem )

Zadania: mycie ręczne, odkurzanie, zamiatanie, wycieranie kurzu, sprzątanie toalet i zaplecza socjalnego,

Oferujemy:

-umowę zlecenie

-wypłatę zawsze na czas

Prosimy o kontakt telefoniczny na nr podany w ogłoszeniu od pn do pt w godz. 7.00-15.00

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912377724