2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Zabrze
Dodane 26 kwietnia 2024

Panie do serwisu sprzątającego - Szkubacza

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Mega Service - firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje:

Panie do pracy w serwisie sprzątającym- Książeczka sanitarno- epidemiologiczna ( warunek konieczny) KONTAKT: 5.0.1.6.2.6.1.4.6

Miejsce pracy : Zabrze ul. Szkubacza 1

Godziny pracy: praca od poniedziałku do soboty + niedziele handlowe ( grafik do ustalenia z kierowniem ) System II zmianowy : 6-14 lub 14-22:00

Zadania: mycie ręczne, odkurzanie, zamiatanie, wycieranie kurzu, sprzątanie toalet i zaplecza socjalnego,

Oferujemy:

-umowę zlecenie

-wypłatę zawsze na czas Prosimy o kontakt telefoniczny na nr podany w ogłoszeniu od pn do pt w godz. 7.00-15.00

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 912939926