2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Podgórze Duchackie
Dodane 11 kwietnia 2024

Pani sprzątająca/ woźna do żłobka i przedszkola

Wynagrodzenie

2 121 - 2 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przedszkole i Żłobek Baby Booom przy ulicy Wielickiej 107 w Krakowie poszukuje do pracy na 1/2 etatu (4 godziny dziennie) na umowę o pracę woźnej/ pani do sprzątania.

Praca możliwa od zaraz.

Obowiązki

  • utrzymywanie czystości w salach

  • odkurzanie

  • zmywanie podłogi

  • wyrzucanie śmieci, dezynfekcję i mycie zabawek, wietrzenie sal

  • utrzymywanie czystości w łazienkach

  • w razie potrzeby wspomaganie pracy całego zespołu

Wymagania

  • dyspozycyjność i komunikatywność

  • doświadczenia na stanowisku osoby Sprzątającej w Przedszkolu

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych i prawnych do wykonywania pracy z dziećmi

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ zlecenie w godzinach 13-17 od poniedziałku do piątku

  • pracę w miłej atmosferze wśród wykwalifikowanego personelu

Poszukujemy osoby uśmiechniętej, pracowitej, która lubi spędzać czas z dziećmi. W naszym zespole bardzo ważna jest dobra atmosfera i wzajemny szacunek pomiędzy pracownikami. Jeśli pasujesz do opisu i szukasz takiej pracy, to znaczy, że czekamy na Ciebie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 910992613