2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 27 kwietnia 2024

Pani Pokojowa praca w w hotelu 4*- cały etat

Wynagrodzenie

29 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

-Zapewnienie czystości w pokojach, łazienkach oraz częściach wspólnych hotelu, m.in.:  korytarzach i pomieszczeniach służbowych,

- Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług,

- Realizowanie dodatkowych usług hotelowych dla gości

Wymagania:

- Nie wymagamy doświadczenia – najważniejsza jest chęć pracy!

- Dokładność i sumienność,

- Pracowitość,

Oferujemy:

Dobre warunki pracy i możliwość dłuższej współpracy

Prosimy o dodanie klauzuli:

Informacja o danych osobowych

kierowana do pracowników lub współpracowników Sadowa sp. z o.o.,

ul. Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk

Sadowa sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk informuje, że:

1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych związanych z zatrudnieniem lub zawartą umową o współpracy jest Sadowa sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk, KRS nr 0000441062 (dalej: „Administrator”).

2.    Celami przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora jest:

a.    realizacja zawartej z Panią/Panem umowy o pracę bądź umowy o współpracę, w tym wypłata należnego wynagrodzenia,

b.    naliczenie i odprowadzenie do właściwego urzędu skarbowego podatku dochodowego od osób fizycznych,

c.    naliczenie i odprowadzenie do właściwego oddziału ZUS składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne oraz innych podobnych składek,

d.    prowadzenie dokumentacji pracowniczej lub innej dokumentacji przewidzianej przepisami prawa,

e.    prowadzenie szkoleń oraz innych podobnych działań zwiększających Pani/Pana kompetencje zawodowe,

f.     prowadzenie okresowych badań medycznych przewidzianych przepisami prawa,

3.    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:

a.    zawarta umowa o pracę lub zwarta umowa o współpracę,

b.    obowiązki prawne ciążące na Administratorze, w szczególności związane z koniecznością obliczenia i zapłacenia podatku dochodowego od osób fizycznych oraz składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne,

c.    zgoda na przetwarzanie danych osobowych wyrażona przez Panią/Pana, w szczególności w zakresie wykorzystania Pani/Pana wizerunku lub w zakresie dodatkowych danych osobowych podanych przez Panią/Pana.

4.    Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym oraz umownym. Brak podania danych osobowych uniemożliwi Administratorowi zatrudnienia Pani/Pana lub nawiązania umowy o współpracę.

5.    Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych, czyli podmiotami, którym Administrator może ujawniać dane osobowe mogą być:

a.    firmy księgowe lub audytorskie, które prowadzą rozliczenia księgowe, płacowe lub świadczą usługi audytorskie na rzecz Administratora,

b.    firmy ubezpieczeniowe,

c.    firmy szkoleniowe,

d.    lekarze lub placówki medyczne, które prowadzą okresowe badania lekarskie lub inne podobne,

e.    firmy transportowe lub kurierskie,

f.     banki,

g.    kancelarie prawne świadczące obsługę prawną Administratora,

h.    firmy informatyczne i firmy zapewniające wsparcie i zarządzanie infrastruktury IT Administratora.

6.    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności prawa podatkowego lub prawa ubezpieczeń społecznych.

7.    Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jeżeli zachodzą ku temu podstawy prawne. Ma Pani/Pan prawo również do przenoszenia danych przetwarzanych w zautomatyzowanych systemach przetwarzania.

8.    W sytuacji gdy przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie zgody ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9.    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego kontrolującego sposób przetwarzania danych osobowych.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 698122002