2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Sopot
  7. Obsługa hotelowa - Centrum
Dodane 14 kwietnia 2024

Pani Pokojowa - butikowy hotel Sopot - cały etat - od zaraz

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mały hotelik butikowy na terenie Sopotu poszukuje Pani Pokojowej - praca na cały etat, również po sezonie.

Szukamy osoby chętnej do pracy na stanowisku pokojowa.

Jeżeli jesteś chętna do pracy, masz doświadczenie, zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 50*******58

Obowiązki:

- utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych

- utrzymywanie czystości w częściach wspólnych obiektu

- dbanie o bieliznę hotelową

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pokojowej w hotelu (nieobowiązkowe, wszystkiego cię nauczymy)

- dyspozycyjność, punktualność

- dokładność i sumienność

-zwracanie uwagi na szczegóły

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 911608334