2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Żory
Dodane 15 kwietnia 2024

Pani do serwisu sprzątającego- ul. Wygody od 6-12:00

Lokalizacja

Żory

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mega Service - firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje:

Pani do serwisu sprzątającego KONTAKT: 5.0.5.2.7.8.8.9.5

Miejsce pracy: ul. Wygody 6 Żory

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 6-12

Zadania: - utrzymanie czystości na terenie zakładu przemysłowego

Oczekujemy: -orzeczenie o niepełnosprawności ( mile widziane )

Oferujemy:

-umowę zlecenie

-wypłatę zawsze na czas

W związku z brakiem możliwości na odpisywanie na zadawane przez Państwa pytania prosimy o kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu od 8-14:00

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 910318032