2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Pani do serwisu sprzątającego na 1/2 etatu

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ZPCHr Mega Service - firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje:

Pani do serwisu sprzątającego 1/2 etatu * orzeczenie o niepełnosprawności warunek konieczny

KONTAKT: 5.7.3.4.4.7.4.2.3

Miejsce pracy: Wrocław Szewska/ plac uniwersytecki

Zadania: - utrzymanie czystości na terenie Uniwersytetu

Godziny pracy: grafik do ustalenia z kierownikiem

Oferujemy: -umowę zlecenie -wypłatę zawsze na czas

W związku z brakiem możliwości na odpisywanie na zadawane przez Państwa pytania prosimy o kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu od 8-14:00

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 916740704