2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
Weronika
Dodane 27 kwietnia 2024

Pani do biura z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego 5-12 tys

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Firma poszukuje Pracowniczkę w Polsce z dobrą znajomością języka niemieckiego Pełny etat/pół etatu/ praca zdalna z domu– Możliwość zarobku od 4500 do 12000 PLN/miesięcznie

Nasza uznana firma budowlana, składająca się z zaangażowanego zespołu 20 osób, rozwija się i poszukuje utalentowanego pracownika w Szczecinie, który posługuje się językiem niemieckim. U nas masz możliwość rozwoju i pracy w dynamicznym środowisku. Cenimy różnorodność i indywidualne mocne strony każdej osoby. Oferujemy szansę na maksymalne wykorzystanie Twoich umiejętności oraz ciągły rozwój.

Twoje obowiązki:

  • Komunikacja z niemieckimi klientami,

  • Wsparcie w zadaniach administracyjnych związanych z budownictwem,

  • Koordynacja projektów budowlanych i zespołów pracowników,

  • Zapewnienie płynności informacji między niemieckimi a polskimi członkami zespołu

Twoje kwalifikacje:

  • Wymagana płynna znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie, jak i piśmie,

  • Doświadczenie w budownictwie lub pokrewnych branżach będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie i inicjatywa własna,

  • Chęć ciągłego rozwoju i gotowość do nauki

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne możliwości zarobku: od 6000 do 15000 PLN/miesiąc, w zależności od Twoich osiągnięć i doświadczenia,

  • Różnorodne możliwości rozwoju w rozwijającej się firmie,

  • Motywujący i pomocny zespół, który wspiera Twój rozwój zawodowy,

  • Pozytywna atmosfera pracy, w której doceniane są Twoje indywidualne umiejętności.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną i zaangażowaną, znającą język niemiecki i chcesz odnieść sukces w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoją aplikację.

Jesteśmy przekonani, że każda osoba jest wyjątkowa i z niecierpliwością czekamy, aby wspólnie z Tobą odkrywać Twoje mocne strony i zainteresowania.

Napisz do nas swoją wiadomość jak najszybciej, z niecierpliwością na nią czekamy.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 903182644