2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Miszewko
Dodane 12 czerwca 2024

Pana " Złotą Rączkę" do pracy na stacji paliw

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Miszewko

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Stacja Paliw MOL w Miszewku poszukuje Pana do prac porządkowych.

Zakres obowiązków:

  • prace porządkowe terenu zewnętrznego

  • kontrola stanu technicznego urządzeń

  • zgłaszanie usterek na terenie obiektu

  • zgłaszanie zapotrzebowania na potrzebne w tym zakresie części, materiały eksploatacyjne, narzędzia

  • drobne prace naprawcze

  • współpraca z osobą zarządzającą

Wymagania:

  • umiejętność diagnozowania i usuwania usterek

  • dokładność ( zwracanie uwagi na szczegóły)

  • zaangażowanie i inicjatywa w podejmowaniu zadań

  • odpowiedzialność

Do zaoferowania mam elastyczny czas pracy, dostosowany do Ciebie. Godziny pracy do uzgodnienia.

Lokalizacja

Miszewko,

Pomorskie

Pomorskie, Miszewko
ID: 920023260