2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Wilanów
Dodane 29 kwietnia 2024

Pan Pani zatrudnię na hali produkcyjnej.

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku produkujące wyroby z drewna na rynek krajowy i zagraniczny zatrudniająca ok. 30 osób w związku ze swoim rozwojem poszukuje do fili Wilanów pracowników Panie Panów na Stanowisko: Pracownik pomocniczy w procesie przetwórczym.

Rekrutacja i zatrudnienie od 6 maja Wilanów 17 28-300 Jędrzejów

Operator maszyn do produkcji drewnianych

Mechanik Maszyn i Urządzeń- utrzymanie ruchu

Wózkowy

tel kontaktowy: 728 546 943; 79*******72

OPIS STANOWISKA:- obsługa maszyn na linii produkcyjnej. Praca podzielona na elementy pierwsze, podawanie, odkładanie, sortowanie, zakreślanie, pakowanie elementów.

- utrzymanie czystości na stanowisku pracy

- dostarczanie i odbieranie surowca niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania maszyny

- nadzorowanie przebiegu procesu produkcji na powierzonej maszynie,

- zapewnienie utrzymania parametrów technologicznych przebiegu produkcji,

- bieżąca konserwacja i utrzymanie nadzorowanych urządzeń w pełnej sprawności,

- dokonywanie drobnych napraw na powierzonej maszynie,

- kontrola jakości wykonywanych produktów zgodnie z procedurami jakościowymi.

WYMAGANIA:

- wykształcenie zawodowe, średnie

- doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym (mile widziane),

- sprawność fizyczna

- umiejętność pracy w duży zespole i pod presja czasu

- chęci do pracy

- dyspozycyjność - praca w systemie 2-zmianowym

Oferujemy: praca w systemie 2-zmianowym

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

 możliwości doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju wewnątrz firmy,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV

Lokalizacja

Wilanów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Wilanów
ID: 740814853