2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Mikołów
  6. Sprzątanie - Reta
Dodane 11 kwietnia 2024

Pan do serwisu sprzątającego - Mikołów

Lokalizacja

Mikołów, Reta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mega Service - firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje:

Pana do serwisu sprzątającego

Miejsce pracy: Gliwicka 3, 43-190 Mikołów

Godziny pracy: według grafiku ( poniedziałek-sobota )

Zadania:

-utrzymanie czystości na terenie sklepu wielkopowierzchniowego (zamiatanie, zbieranie śmieci, mycie maszynowe itp)

Oczekujemy:

-dokładności i sumienności

- orzeczenie o niepełnosprawności ( mile widziane)

Oferujemy:

-umowę zlecenie/ Umowa o prace

-wypłatę zawsze na czas -miłą i przyjazną atmosferę pracy

W związku z brakiem możliwości na odpisywanie, na zadawane przez Państwa pytania, prosimy o kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu.

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Reta
ID: 909423369