2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 14 czerwca 2024

Paleciarz / Konserwator w magazynie

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

W Beliani wierzymy, że szczęście jest w zasięgu ręki. W związku z tym oferujemy naszym Klientom szeroki wybór designerskich mebli do wnętrz i ogrodów w najlepszych cenach. Działamy na 17 rynkach, stale poszerzając zasięg i budując silną pozycję na arenie międzynarodowej.

Nasze motto "Delivering Happiness" to coś więcej niż pusty slogan. To filozofia, która przyświeca nam na każdym kroku w codziennej pracy. Dbamy o szczęście naszych Klientów i spełnienie naszych Pracowników.

Beliani to przede wszystkim zgrana drużyna. Ponad 600 przyjaznych i utalentowanych osób każdego dnia staje przed nowymi wyzwaniami, dzieli się wiedzą i wspólnie dąży do celu.

Jeśli nie zwalniasz tempa, nie masz dość nowych wyzwań i nie znosisz nudy- dołącz do nas już dziś i stań się częścią przyszłości na rynku e-commerce!

Miejsce pracy: Wietzendorf, Niemcy

 Obowiązki:

  • Naprawa uszkodzonych palet przy pomocy gwoździarek pneumatycznych

  • Zbieranie uszkodzonych palet z magazynu

  • Nadzór nad stanem technicznym palet

  • Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektu

  • Drobne prace elektryczne (naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów itp.)

  • Prace związane z konserwacją urządzeń wodno – kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej)

  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu jak bramy i ogrodzenia, drzwi, zamki, okna

  • Prace porządkowe na terenie i wokół obiektu

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich - stabilne zatrudnienie

  • Darmowy dojazd ze Szczecina do miejsca pracy

  • Darmowy dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy

  • Praca w systemie 4/1, 5/1, 6/1 - częste zjazdy do Polski

  • Możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej

  • Zniżki na zakup mebli z naszego sklepu

Zapewniamy zakwaterowanie - warunki mieszkaniowe:

  • Pokoje 1/2-osobowe

  • Pełne wyposażenie - kuchnia, łazienka, pokoje

  • Wi-Fi

  • Podstawowe środki do utrzymania czystości

  • Koszty mediów po naszej stronie

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami do naprawy palet - gwoździarki i piły szablaste

  • Zaangażowania w powierzone zadania

  • Dobrej organizacji

  • Odpowiedzialności

  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 920067357