2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Annowo
Dodane 15 maja 2024

Palacz / Spawacz przy paleniu ZŁOMU

Lokalizacja

Annowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

OPIS

Zatrudnimy spawacza - palacza mile widziany Emeryt lub Rencista z doświadczeniem. Praca w miejscowości Annowo 8 (koło Łabiszyna)

Możliwość zakwaterowania.

Praca przy spawaniu-przepalaniu złomu

Obowiązki: prowadzenie prac zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego, dbanie o przestrzeganie zasad BHP i Ppoż, regulaminu pracy.

Oferujemy: zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub zlecenie wg możliwości czasowych, dobre wynagrodzenie, narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej potrzebne do wykonywanej pracy.

Wymagania: doświadczenie na stanowisku palacz - spawacz , sumienne i dokładne wykonywanie powierzonych prac, zaangażowanie w pracę, rzetelność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV .

Lokalizacja

Annowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Annowo
ID: 918531976