2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Czyżyny
Dodane 29 kwietnia 2024

Pakowanie zamówień, czynności serwisowe - praca dla studenta

Wynagrodzenie

4 000 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko pakowanie zamówień - przesyłek w sklepie internetowym.

Praca polega na kompletowaniu zamówień i pakowaniu paczek. Praca pod nadzorem, wszystkiego Cię nauczymy ale wymagamy zaangażowania i chęci do pracy.

Praca w młodym zespole w ciekawej branży - druk 3

Wymagania:

- status studenta na minimum 2 lata (najlepiej studenci zaoczni ze wzgl. na godz. pracy)

- skrupulatność, sumienność, uczciwość, umiejętność pracy pod presją czasu,

- odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

- znajomość elektroniki, certyfikat lub ukończona szkoła w tym kierunku,

- praca od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17,

- prawo jazdy kat. B,

- praca dla mężczyzny.

Zakres obowiązków:

- kompletowanie zamówień,

- pakowanie przesyłek dla klientów,

- kontrola magazynu,

- wykładanie/ układanie towaru,

- czynności serwisowe m.in. przyjmowanie sprzętu na serwis, kontakt z klientem.

Z naszej strony zapewnimy:

- szkolenie,

- wynagrodzenie na start 4000-5100zł,

- umowa zlecenie.

Oferujemy pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Lokalizacja biura:

Kraków, ul. Sołtysowska (dz. Czyżyny)

SKLEP 3DUV.PL

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 915208913