2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Agata
Dodane 18 czerwca 2024

Pakowanie zabawek oraz słodyczy Lublin

Wynagrodzenie

27,70 - 29,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy pracowników do pracy na produkcji słodyczy. PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY/BIAŁORUSI/MOŁDAWII. Z chęcią zatrudnimy osoby ze statusem studenta, ucznia, słuchacza od 18 lat.

Oczekiwania co do umiejętności:

  • chęć do pracy;

  • zdolności manualne;

  • punktualność.

Obowiązki:

  • składanie, pakowanie zabawek oraz słodyczy;

  • składanie pudełek;

  • inne lekke czynności.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie;

  • opłata: 27,70 – 29,70 zł/h brutto (29,70 zł/h – nocki oraz praca na weekend.  Dla studentów do 26 lat brutto=netto);

  • praca 5 dni w tygodniu. Trzy zmiany po 8 godzin: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 -06:00 .

Agencja pracy tymczasowej Top-Staff nr KRAZ 17095

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 862525416