2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Kąty Wrocławskie
Dodane 19 kwietnia 2024

Pakowanie wyrobów gotowych - Branża kosmetyczna

Wynagrodzenie

27,70 - 29,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

PAKOWANIE I KONTROLA WIZUALNA WYROBÓW GOTOWYCH BRANŻA KOSMETYCZNA

Opis stanowiska

Praca polega na kontrolowaniu wyrobów gotowych według instrukcji kontroli oraz pakowania do kartonów i pojemników zbiorczych według instrukcji pakowania. Elementem pracy jest dbanie o porządek na stanowisku oraz raportowanie wykonywanych zadań. Ważnym aspektem jest przestrzeganie zasad BHP oraz realizacja założonego planu.

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Oferujemy

• System pracy 12h - jedna zmiana

• Rynkowe stawki godzinowe

• Umowę zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy

• Dla najlepszych możliwość rozwoju

Zadania

1. Odbieranie produktu z taśmy lub opakowania tymczasowego

2. Kontrola jakości wyrobu

3. Pakowanie gotowych wyrobów i paletyzacja

Oczekujemy

1. Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia

2. Dyspozycyjności do pracy zmianowej

3. Umiejętności pracy w zespole

4. Zaangażowania w pracę oraz rzetelne wykonywanie zadań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny.

Упаковка та візуальний контроль готової косметичної продукції Опис праці: Робота полягає в контролі готової продукції за інструкціями. Пакування в картони або бокси згідно з інструкціями пакування. Частиною роботи є підтримання порядку на своєму робочому місці, а також звітувати про виконану роботу . Важливим аспектом є дотримання правил охорони праці та реалізації поставленого плану. Місце знаходження: Конти Врроцлавські. Ми пропонуємо: - дві зміни( перша та друга) нічні зміни тільки у високий сезон. - Ринкова погодинна оплата. - Умова зліценія , з можливістю довготривалої праці. - Можливість розвитку в праці. Наші вимоги: Контроль якості продукції, яка буде надходити з конвейера. Пакування готової продукції вже на палету. Що ми очікуємо: Санітарна книжка. Досвід праці позмінах. Навички командної роботи. Відданість справі, та надійне виконання поставлених задач. Якщо ви зацікавлені, надсилайте своє резюме або зв'яжіться з нами по телефону

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 842602328