2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Łódzkie
  5. Praca za granicą - Łódź
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 17:08

Pakowanie leków dla zwierząt- 16,05 euro brutto

Wynagrodzenie

8 500 - 14 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Agencja pracy Flexcraft zatrudni osoby do pracy na magazynie z lekami dla zwierząt.

Produlab Pharma to producent leków dla zwierząt.  Firma o wieloletniej tradycji została założona w 1991 roku i ciągle się rozwija. Jest pionierem  na rynku holenderskim w zakresie produkcji medykamentów weterynaryjnych.

Zakres obowiązków:

- pakowanie butelek do kartonów, średni rozmiar pudełek wynosi 60cmx 60 cm,

- etykietowanie,

- przygotowanie do wysyłki.

Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania :

- angielski na poziomie komunikatywnym,

-prawo jazdy kat B-mile widziane,

- chęć pracy na dłuższy okres czasu,

-doświadczenie w podobnym miejscu pracy.

Oferujemy :

- regularne wypłaty tygodniowe,

- stawka 16,05 euro brutto na która składa się podstawa w wysokości 14,20 euro brutto oraz 13% dodatku zmianowego do każdej godziny,

- dodatki za pracę w weekendy ,

- opiekę polskiego koordynatora,

- kontrakt holenderski,

- transport do pracy,

- ubezpieczenie,

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,

- pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności.

Zadzwoń na numer +48  50*******39 Iza  bądź wyślij aplikacje

To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 855886407