2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kalisz
Dodane 13 maja 2024

Pakowanie i wysyłka zamówień / pomoc w moderacji sklepu

Wynagrodzenie

2 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży e-commerce, rozwijającą i prowadzącą własny sklep internetowy. Poszukujemy odpowiedzialnej, kreatywnej osoby do naszego zespołu, która będzie wspierać nasz zespół w rozwijaniu rozwiązań e-commerce, obsługę wysyłek, pakowanie towaru.

Twój zakres obowiązków, na początek:

1. Obsługa wysyłek

2. Pakowanie towaru

3. Przyjmowanie towaru

4. Obsługa zamówień.

5. Moderacja opisów na stronie.

I przede wszystkim rozwijanie i zdobywanie wiedzy w kierunku logistyczno magazynowym w e-commerce.Jeśli chcesz się rozwijać i razem z nami rozwijać nasze projekty wyślij nam CV.Praca stacjonarna, ale możemy sie umówić na elastyczne godziny pracy - jedyny warunek wysyłki muszą być na czas :)

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym, lub umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura ( jesteśmy otwarci na propozycję)

Czekamy na Ciebie, jeśli chcesz robić fajne rzeczy.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 863180951