2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Józefów
  7. Pozostałe - Kolonia Błota
Dodane 14 kwietnia 2024

Pakowanie diet - Catering dietetyczny (dieta pudełkowa)

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Catering dietetyczny zatrudni pracownika do pakowania diety pudełkowej, osoba będzie odpowiedzialna za poprawne, zgodne z wytycznymi oraz estetyczne pakowanie cateringu.

Twoje Obowiązki :

  • ważenie i pakowanie cateringu dietetycznego

  • estetyczne pakowanie posiłków

  • dbanie o czystość stanowiska pracy i sprzątanie po sobie

Nasze wymagania :

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (od niedzieli włącznie, do czwartku włącznie )

  • praca od godziny 7:00 - 16:00

Co oferujemy :

  • wynagrodzenie - stawka od 20 zł netto/h (na reke) na początek (osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku, może liczyć na wyższą stawkę na początek)

  • umowę zlecenie na początek a następnie umowę o pracę

  • terminową i uczciwą wypłatę wynagrodzenia

  • praca w Józefowie k. Otwocka

Kontakt: 50*****31

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błota
ID: 685540899