2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Jeżyce
Dodane 16 maja 2024

Pakowanie batoników kukurydzianych nr ref. 05/24

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

HR Consulting Sp. z o.o. (nr ewidencji 439/1a, 439/2, 439/3) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników produkcyjnych oraz magazynowych i od roku 2003 jest w czołówce Doradztw Personalnych i Agencji Pracy Tymczasowej. Praca Tymczasowa.

Poszukujemy osób do pracy przy produkcji i pakowaniu żywności w Tarnowie Podgórnym

Gwarantujemy dojazd.

Obowiązki:

  • pakowanie lekkich produktów w kartoniki

  • etykietowanie opakowań

    Oferujemy:

  • stawkę godzinową od 29 zł brutto/h do 34,80 zł brutto/h

  • dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym (z Ronda Rataje, Kaponiery Ogrodów, Górczyn i Grunwaldu)

  • wolne weekendy

  • elastyczny grafik

  • umowa zlecenie, ale na dłuższy okres czasu

  • praca od zaraz

Wymagamy:

  • chęci do pracy

  • ks. Sanepidu lub chęci do jej wyrobienia

Szczegóły pod nr 79*******69 lub 79*******32

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 918738954