2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Piotrków Trybunalski
Dodane 13 czerwca 2024

Pakowanie art. kosmetycznych! Dla każdego! Bezpłatny transport!

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

APT HSS WORK (certyfikat nr 22915) dla swojego klienta z branży kosmetycznej poszukuje pracowników do czynności pomocniczych przy pakowaniu!

Lokalizacja miejsca pracy - KLESZCZÓW

GWARANTUJEMY BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY!

Zakres obowiązków:

  • układanie produktów na paletach

  • praca przy linii produkcyjnej związana z pakowaniem kosmetyków

  • tworzenie zestawów promocyjnych

  • etykietowanie produktów

Nasza oferta:

  • szybkie zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • stawkę godzinową 27,70 zł brutto + dodatek nocny

  • BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWICZY Z PIOTRKOWA

  • możliwość przejścia po okresie próbnym do zakładu pracy

  • stałą opiekę konsultanta również na terenie zakładu

  • trzy zmianowy system pracy

Od Ciebie oczekujemy chęci i możliwości pracy w ww. systemie :)

Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy zlecenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem OLX.

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcą, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 861502062