2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Randstad Toruń
Dodane 29 kwietnia 2024

Pakowaczka art.higienicznych

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mamy dla Ciebie propozycję pracy, która może dać Ci stabilność finansową, umowę o pracę oraz nowe doświadczenie zawodowe.

Więc, jeżeli szukasz pracy, która zapewni Ci stabilność finansową i będziesz zatrudniona na umowę o pracę, to ta oferta jest dla Ciebie!

Od kiedy? Praktycznie od zaraz

Miejsce pracy: Toruń, Rubinkowo

oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową (odciągamy składki takie jak chorobowa, rentowa itd.)
  • Pracę w systemie 3 zmianowym / 3 zmianowym 4 brygadowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Dla chętnych możliwość wyrabiania nadgodzin w weekendy
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych, takich jak np. karta sportowa, Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU, OPTUS
  • Możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • Pakowanie gotowych produktów zgodnie z ustalonymi standardami jakościowymi
  • Obsługa maszyn pakujących
  • Praca zgodnie z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Składanie kartonowych standów

oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na produkcji- mile widziane przy pakowaniu
  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym / 3 zmianowym 4 brygadowym
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Chęci i motywacji do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 913690840