2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Dębno
Adrian Sikorski
Dodane 25 kwietnia 2024

Komisjonowanie napoi Pick by Voice w Poczdamie stawka 14,15 brutto/h

Wynagrodzenie

8 900 - 9 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

(oferta z zakwaterowaniem koszt 240€/miesięcznie )

Praca znajduje się w miejscowości Poczdam (145 km) od Kostrzyna nad Odrą oraz (115km) od Słubic

Headway Logistic składa możliwość zatrudnienia w miejscowości Poczdam jako komisjoner w branży napojowej przy pomocy słuchawki oraz wózka elektrycznego w systemie trzyzmianowym.

Opis stanowiska:

kompletowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki.

Wymagania:

• ukończone 18 lat,

• znajomość liczebników w języku niemieckim,

• własny samochód,

• motywacja i chęć do pracy,

• doświadczenie na podobnym stanowisku.

Niemiecki pracodawca oferuje:

oferta pracy w oparciu o niemiecką umowę,

po przepracowaniu 24 miesięcy umowa przechodzi na czas nieokreślony,

ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych,

odprowadzanie wszelkich składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń społecznych,

możliwość pobierania świadczeń rodzinnych dla dzieci (kindergeld),

system pracy trzyzmianowy, od pn do pt,

• premia za wydajność,

• płatny urlop 24 dni w skali roku,

• opiekę i pomoc polskiego koordynatora,

• pełny etat wynosi 151,67 godzin miesięcznie, (AZK),

• stawka 14,15€/h, zarobki 1700€ do 1900€ /netto miesięcznie,

• koszt zakwaterowania wraz z mediami płatne 240€ miesięcznie. Opłata pobierana z wynagrodzenia,

Wyślij do nas dokumenty aplikacyjne CV lub pozostaw kontakt do siebie w postaci numeru telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.

Adrian Sikorski - Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja

Dębno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dębno
ID: 911111911