2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Pcim
Dodane 01 maja 2024

Pakowacz ręczny - operatorka wtryskarek

Lokalizacja

Pcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KLGS sp. z o.o., należąca do międzynarodowej spółki oraz działająca na rynku przetwórstwa tworzyw konstrukcyjnych poszukuje pracownika na stanowisko:

Pakowacz ręczny - pracownik produkcji

Szukasz pracy od zaraz? Oferta dla każdego Z i BEZ doświadczenia.

Twój zakres obowiązków:

Proste prace na produkcji - pakowanie elementów plastikowych (detali) według instrukcji, kontrola wizualna

Nasze wymagania:

  • Sumienność, dokładność

  • Zaangażowanie

  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym w ruchu ciągłym

    (system 4-brygadowy)

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy

  • Wysoki standard warunków pracy w nowoczesnej hali

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Dodatkowe bonusy w ramach pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci (paczki świąteczne, vouchery, bony zakupowe)

  • Nieodpłatny dostęp do wsparcia prawnika

  • Owoce w pracy

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • Spotkania integracyjne, pikniki rodzinne

  • Konkursy dla dzieci pracowników wraz z nagrodami (nagrody sportowe, rowery, hulajnogi

    Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod nr tel. 12 274 32 23 lub odwiedzając naszą firmę w Pcimiu (Pcim 1512). Prosimy o przesłane CV na adres mailowy bądź kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Pcim,

Małopolskie

Małopolskie, Pcim
ID: 912434875