2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Nowa Sól
Dodane 22 kwietnia 2024

Pakowacz /Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 850 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Filzbee sp. z o.o., producent systemów akustycznych z filcu PET, poszukuje kandydatów na stanowisko "Pakowacz /Pracownik produkcji ". Jeśli lubisz pracę w dynamicznym środowisku, jesteś dokładny i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje Cv!

Miejsce pracy: Specjalna Strefa Ekonomiczna Nowa Sól ul.Śląska

Obowiązki:

  • Pakowanie gotowych produktów zgodnie z ustalonymi specyfikacjami i procedurami, w celu zapewnienia ich bezpieczeństwa podczas transportu.

  • Etykietowanie paczek

  • Kontrola jakości opakowań, weryfikacja czy produkty są dobrze zabezpieczone i czy opakowania nie mają żadnych uszkodzeń.

  • Zaopatrywanie produkcji w niezbędne materiały takie jak folie, kartony, taśmy, etykiety itp.

  • Wspieranie w pracach związanych z realizacją produkcji, w tym czyszczenie matariału. prace produkcyjne

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy, w tym regularne czyszczenie przestrzeni roboczej.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem pakowania i wysyłki, w tym raportowanie o ukończonych zadaniach i potencjalnych problemach.

  • Aktywne wspieranie pozostałych członków zespołu w codziennych zadaniach produkcyjnych.

  • Segregacja i recykling odpadów produkcyjnych, w tym odpowiednie sortowanie materiałów nadających się do ponownego wykorzystania.

  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu pracy

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Posiadane uprawnień na obsługę wózka widłowego

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)

Oferujemy:

  • Stabilną pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie + premia

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Bardzo dobre warunki w pracy w nowo wybudowanym zakładzie

  • Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prześlij nam swoje CV. Prosimy, umieść na swoich dokumentach poniższy tekst: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Filzbee sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy, Nowy Kisielin A. Wysockiego 8 66-002 Zielona Góra, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 913726285