2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Goleniów
Dodane 25 kwietnia 2024

Pakowacz – Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Międzynarodowa firma produkcyjno-handlowa w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Pakowacz – Pracownik Produkcji

miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy, zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

• Obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia;

• Obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi znajdujących się w ciągu technologicznym;

• Konfekcjonowanie węgla i brykietu zgodnie ze specyfikacjami;

• Nadzór nad właściwym znakowaniem produktu;

• Kontrola pakowanego produktu.

Wymagania:

• Dobra organizacja pracy;

• Uczciwość, pracowitość i pozytywne nastawienie do pracy;

• Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole;

• Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy na stanowisku.

• Mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy

Oferujemy:

• Stabilne, stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• Pracę w systemie zmianowym;

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji;

• Pracę w przyjaznym środowisku;

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji.

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Decyzja o zatrudnieniu w tym samym dniu.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 802460001