2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Pruszcz Gdański
Dodane 29 kwietnia 2024

Pakowacz - pełen etat

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Na czym polega praca?

  • Prawidłowa obsługa maszyny pakującej

  • Kontrola jakości towaru pakowanego ( wagowa oraz wizualna)

  • Drukowanie etykiet,oklejanie paczek oraz opisywanie kartonów

  • Współpraca z innymi działami w sprawie czasu realizacji zamówień

  • Dbanie o czystość maszyny i porządek na stanowisku pracy

  • Przewożenie gotowego wyrobu do magazynu

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia

  • Premię uznaniową

  • Jasny zakres obowiązków

  • Możliwość awansu

  • Brak stresu i nerwowej atmosfery

  • Dwie przerwy po 15min na 8 godz pracy

  • Rabat pracowniczy na nasz asortyment

  • Stawka od 21 do 25 zł netto w zależności od doświadczenia

Czego oczekujemy?

  • Aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich zrobienia

  • Samodzielność

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym tzn. 6-14 , 10-18 lub 12-20.

  • Chęci do pracy i pozytywnego nastawienia

  • Braku przeciwwskazań do pracy fizycznej

Zachęcamy do przesyłania CV. Pozdrawiam.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 869307367