2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Radek
Dodane Dzisiaj o 15:37

Pakowacz / Operator Wtryskarki - Bydgoszcz - praca od zaraz - APLIKUJ!

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pakowacz / Operator Wtryskarki

Obowiązki:

  • odbiór plastikowych wyrobów spod maszyny

  • Kontrola jakości produktu przed zapakowaniem, sortowanie

  • pakowanie gotowego wyrobu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami

  • podstawowa obsługa maszyn (ponowne włączenie w momencie, gdy się zatrzyma)

  • prace porządkowe w obrębie stanowiska pracy,

Oczekujemy:

  • Sumienności

  • Dokładności

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Gotowości do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u klienta

  • Paczki świąteczne

  • Miłą atmosferę w pracy

Nie zwlekaj - już dziś wyślij do Nas CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 911976683