Dodaj ogłoszenie
Dodane 19 września 2024

Pakowacz, miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Bech Packaging Sp. z o.o. - lider produkcji opakowań dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego oraz spożywczego.

Nasz zespół budujemy z profesjonalnych, dynamicznych i otwartych na nowe wyzwania pracowników.

 Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:  Pakowacz

 Kluczowe obowiązki:

  • pakowanie wyrobów gotowych

  • kontrola jakościowa wyrobów gotowych

  • współpraca z technikiem podczas uruchamiania produkcji

Wymagania:

  • zdolności manualne

  • silna motywacja i chęć do pracy

  • dyspozycyjność, zaangażowanie

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym

  • umiejętność pracy w zespole

  • otwartość na zmiany

Zapewniamy:

  • dofinansowanie kosztów dojazdu do miejsca pracy w Nowym Tomyślu

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas skopiuj link i wklej do przeglądarki:

youtu.be/watch?v=Wgnt8Cnz9xg

Otwierając poniższy link zobaczysz jak wygląda nasza produkcja

youtu.be/watch?v=tlmTsuto1AE

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 643394885