2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Młyniska
Piotr
Dodane 26 kwietnia 2024

Pakowacz, Magazynier, Kierowca

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma POLENTEX Sp. z o.o. producent wycieraczek systemowych, z uwagi na dynamiczny rozwój sprzedaży poszukuje pracowników do działu produkcyjno-technicznego na stanowisko Pakowacz - Magazynier - Kierowca.

Zadania:

  • kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki

  • dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki

  • zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy

  • przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym

  • rozkładanie towarów na półkach magazynowych

  • sporządzanie odpowiedniej dokumentacji

  • wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych

  • kierowanie samochodem dostawczym

  • przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania

  • planowanie optymalnej trasy przejazdu

Wymagania:

  • umiejętność prowadzenia pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony

  • umiejętność obsługi wózków podnośnikowych

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • sprawność fizyczna - operowanie elementami powyżej 30kg

  • Aktualne badań lekarskie i psychologiczne

  • chęć do nauki

  • sumienność i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę jednozmianową od 7-15

  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji - Gdańsk Letnica

  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

  • wynagrodzenie rynkowe adekwatne do umiejętności

  • premie uznaniowe

  • dopłatę do kart Multisport

Chętnych proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 909710883