2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Krzyki
Małgorzata Ksybek
Dodane 24 kwietnia 2024

pakowacz || kariera od pracownika produkcji do lidera

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Mamy nowe miejsca pracy w rodzinnej firmie! Praca dla Pań

Super Oferta! Wynagrodzenie nawet 5250 zł

Lokalizacja: ul. Kwiatkowskiego, WrocławDojedziesz autobusem 933 oraz 125

Aplikuj szybko bez CV lub wyślij SMS o treści PAKOWACZ tel. 60*****07 - mam na imię Małgosia, pracuję pon-pt (9-17)

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową lub na stałe
  • wynagrodzenie nawet 5250 brutto
  • paczki na święta, imprezy integracyjne oraz rodzinne
  • możliwy rozwój zawodowy od pracownika produkcji do lidera
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • bogaty pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, program emerytalny)

zadania

  • pakowanie produktów do kartonów
  • naklejanie etykiet

oczekujemy

  • gotowości do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6) lub 4 brygady (16 dni po 12h) - wybierz jak chcesz pracować

Aplikuj szybko bez CV lub wyślij SMS o treści PAKOWACZ – tel. 60*****07 - mam na imię Małgosia, pracuję pon-pt (9-17)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 909199601