2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Dwór Mazowiecki
Reckitt Benckiser
Dodane 30 kwietnia 2024

Pakiet benefitów i umowa o pracę-Operator Linii Produkcyjnej w Reckitt

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na produkcji w fabryce Reckitt w Nowym Dworze Mazowieckim.

Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Dbanie o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym

  • Kontrola jakości produktu zgodnie z instrukcjami

  • Współpraca z magazynem

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie Reckitt w pełnym wymiarze godzin

  • Gwarantowany wygodny transport do miejsca pracy z miast (Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk), w cenie 50 pln/miesiąc

  • Pracę w systemie zmianowym (4 brygadowym w godzinach 6:00-18:00 / 18:00-6:00)

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Pakiet benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, atrakcyjne pakiety sportowo-rekreacyjne, bogaty pakiet socjalny

  • Możliwość zakupu produktów Reckitt w korzystnych cenach w Sklepiku Firmowym w Nowym Dworze Mazowieckim

  • Dofinansowane posiłki w zakładowej restauracji.

  • Bezpłatny dostęp do opieki medycznej Medicover na terenie fabryki

  • Program wsparcia pracowników (Darmowe porady prawne, finansowe oraz psychologiczne)

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 905679291