2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Młodych
Dodane 24 kwietnia 2024

pacownik mieszalni lakierów samochodowych

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Młodych

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukuję osobę do współpracy ( mężczyznę lub kobietę)

Do firmy zajmującej sie zaopatrzeniem warsztatów lakierniczych w lakiery samochodowe oraz materiały lakiernicze .

Szukam osoby pracowitej , samodzielnej , zorganizowanej.

Zakres obowiązków:

  • 80% czasu zajmuje nalewanie kolorów na wadze z komponentów

  • dobór kolorów ( doświadczenie z mieszalnikami i kolorystyką będzie dodatkowym atutem- lecz nie jest wymagane)

  • rozkładanie towaru z dostaw

  • kompleksowa obsługa klienta oraz wykonywanie zadań związanych z obsługą już istniejących

Forma współpracy - własna działalność gospodarcza.

Godziny pracy 8-17 , soboty wolne.

Proszę o dopisanie : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych na potrzeby rekrutacji.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Młodych
ID: 661892813