2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Wilanów
Dodane 29 kwietnia 2024

Ośrodek leczenia uzależnień zatrudni terapeutkę uzależnień

Wynagrodzenie

3 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień zlokalizowany w warszawskim Wilanowie - oddział detoksykacyjny oraz terapia stacjonarna i ambulatoryjna - zatrudni terapeutkę uzależnień

Opis stanowiska:

Poszukujemy certyfikowanej specjalistki psychoterapii uzależnień do pracy w prywatnym ośrodku terapii uzależnień w Warszawie. Stała superwizja jest dodatkowym atutem. Mile widziane podejście humanistyczne i poznawczo-behawioralne.

Wymagania:

Atutem jest wykształcenie psychologiczne, zakończony lub zaawansowany proces certyfikacji.

Oferujemy:

Oferujemy wysoki komfort pracy, elastyczność form zatrudnienia, przyjazną atmosferę. Wynagrodzenie zależne od wymiaru czasu pracy - umożliwiamy zwiększenie wyjściowego wymiaru czasu pracy w ośrodku.

Prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 897178258