2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Szczecin
  6. Sprzątanie - Gumieńce
Dodane 18 kwietnia 2024

Osoby z niepełnosprawnością do sprzątania - Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma sprzątająca zatrudni panów z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania obiektu handlowego. Praca zmianowa w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków: sprzątanie sklepu + przyprowadzanie i mycie wózków+ praca na maszynie czyszcząco- myjącej.

Premia uznaniowa!

Tylko kontakt telefoniczny, nie odpowiadam na SMSy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 882579934