2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Praga-Północ
Dodane 08 kwietnia 2024

osoby do pracy na sali i barze

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Witam poszukujemy kelnera,kelnerki z doświadczeniem lub bez do restauracji Rejczel Wisła mieszczącej się na Bulwarach Warszawskich ( Bulwar Gen. Pattona) zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień.

  • Odpowiadanie na pytania dotyczące dań w menu.

  • Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów.

  • Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów.

  • Przyjmowanie zapłat.

  • Zbieranie brudnych naczyń ze stołów.

  • Utrzymywanie czystości stołów.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności obsługi klienta.

  • Umiejętność oceny zadowolenia klienta i reagowanie na jego potrzeby.

  • Podejście zorientowane na pomoc klientom i współpracownikom.

  • Wytrzymałość fizyczna pozwalająca na długotrwałe przebywanie w pozycji stojącej.

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne.

  • Umiejętność zachowania spokoju i profesjonalizmu przy trudnych klientach.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 902731487