2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Podgórze Duchackie
Dodane 15 maja 2024

Osobista Asystentka - Telefonowanie

Wynagrodzenie

550 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Witam.

Poszukuję osoby na stanowisko osoby pozyskującej kontakty i umawiającej spotkania.

To co oferuję:

  • 1/8 etatu

  • praca zdalna

  • bardzo elastyczne godziny pracy (praca jest zadaniowa więc nie obchodzi mnie czy zrobi to Pani w godzinę czy w 5, zależy od zadania)

  • współpracę z klientem biznesowym

  • kartę sim + telefon

  • premię zależną od wyników

  • wyjścia integracyjne

  • zarobki uzależnione od Pani zaangażowania, nie widzę problemów żeby płacić ponad 5000 zł dla zaangażowanej asystentki

To czego oczekuję:

  • Dyspozycyjność

  • Zaangażowanie

  • Profesjonalizm - Współpracuję z klientami głównie biznesowymi, nie ma tu miejsca na nijakość

  • Chęć nauki i rozwoju, otwarty umysł

  • Status Studenta - Warunek konieczny

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klienta (dzwonienie na bazy które dostarczę)

  • Reprezentowanie mnie w razie potrzeby przed moimi klientami

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 882817685