2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Częstochowa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Tysiąclecie
Dodane 26 kwietnia 2024

Osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności do obsługi e-sklepu

Lokalizacja

Częstochowa, Tysiąclecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię mężczyznę z orzeczeniem o niepełnosprawności do obsługi zamówień ze sklepu internetowego.

Praca na pełen etat.

Praca zarówno przy komputerze, jak i na magazynie.

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie, sprawdzanie i rozkładanie towarów.

Kompletowanie zamówień i ich wysyłka.

Zamawianie towarów u dostawców.

Wystawianie dokumentów i listów przewozowych.

Tworzenie ofert.

Kontakt z klientem celem wyjaśnienia niezgodności.

Wymagana dobra znajomość obsługi komputera oraz orzeczenie o niepełnosprawności.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie
ID: 877959261