2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Krowodrza
Dodane 22 kwietnia 2024

Osoba Zarządzająca Salonem Kosmetycznym w Krakowie

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonej i energicznej osoby na stanowisko Zarządzającej Salonem Kosmetycznym w Krakowie. Poszukiwany kandydat będzie odpowiedzialny za efektywne zarządzanie wszystkimi aspektami funkcjonowania salonu kosmetycznego, w tym zarządzanie personelem, zapewnienie doskonałej obsługi klienta, prowadzenie działań marketingowych oraz nadzór nad finansami.

Obowiązki:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami salonu, w tym harmonogramem prac, zamówieniami i zapasami

  • Rekrutacja, szkolenie i motywowanie personelu

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług kosmetycznych oraz obsługi klienta

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych w celu promocji salonu i zwiększenia liczby klientów

  • Monitorowanie budżetu salonu i podejmowanie działań mających na celu zwiększenie rentowności

  • Utrzymywanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa w salonie zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu salonem kosmetycznym lub podobnym przedsiębiorstwem

  • Umiejętność skutecznego zarządzania personelem i motywowania zespołu

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta

  • Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych i doskonałe umiejętności organizacyjne

  • Znajomość branży kosmetycznej oraz aktualnych trendów i technik jest mile widziana

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zachowanie spokoju w sytuacjach stresowych

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się salonie kosmetycznym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie związane z osiąganymi wynikami

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym środowisku

  • Elastyczny grafik pracy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 906248237