2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Włochy
Dodane 11 kwietnia 2024

Osoba techniczna z prawem jazdy. Warszawa Włochy Catering

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukiwana osoba na stanowisko:

Techniczny z prawem jazdy.

Opis stanowiska:

  • Dostarczanie cateringu na różne eventy

  • Pakowanie niezbędnego sprzętu i jedzenia zgodnie z listą.

  • Montaż i demontaż imprez

  • Realizacja zamówień dla kuchni i zamówień z wypożyczalni sprzętu.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B (doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych).

  • Umiejętność sprawnego poruszania się w ruchu miejskim, aby dostarczyć jedzenie

  • Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy.

  • Znajomość topografii Warszawy będzie dodatkowym atutem.

  • Książeczka Sanepid

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie /umowa o pracę

  • stabilne i odpowiednie wynagrodzenie finansowe

  • możliwość rozwoju i awansu

  • praca w zgranym zespole

    Siedziba firmy mieści się na warszawskim Okęciu przed Raszynem.

Dołącz do najlepszego zespołu cateringowego!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 909480933