2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 25 kwietnia 2024

Osoba sprzątająca w centrum rehabilitacji (PILNE)

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W ramach zastępstwa, poszukujemy Pani do sprzątania, dostępną w dniach: 29 i 30 kwietnia 2024.

Miejsce pracy: Kraków. Ul. Zawiła

Zakres obowiązków: sprzątanie gabinetów, pomieszczeń socjalnych, szatni, kuchni, toalet, korytarzy, sal do ćwiczeń

Oferujemy umowe zlecenie. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Rekrutacja pod telefonem 88*******35 od poniedziałku do piątku lub poprzez aplikacje

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani zainteresowana udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 914494026