2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Zabrze
Dodane 02 kwietnia 2024

Osoba sprzątająca - rano/popołudnie - Zabrze ul. Donnersmarcka

Lokalizacja

Zabrze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Stanowisko:

Osoba sprzątająca – Zabrze ul. Donnersmarcka

Zadania/Czynności:

Codzienne sprzątanie powierzchni biurowych, socjalnych i sanitarnych

Wymagania:

Chęci do pracy

Każdy ma u nas równe szanse dlatego zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcie decyzji o współpracy!

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie na 3/4 etatu od maja 2024

Terminowe wynagrodzenie

Zatrudnienie od pn do pt w godz. porannych lub popołudniowych

Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 51*******68, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą w Wrocławiu, przy ul. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 908958630